Projekty wnętrz ON-LINE

Projekty wnętrz ON-LINE

Współpraca ON-LINE w porównaniu do tradycyjnych metod różni się sposobem komunikacji, polega na internetowym/telefonicznym konsultowaniu zamówionej usługi. Finalną dokumentację projektową otrzymują Państwo drogą elektroniczną pocztową lub za pośrednictwem kuriera.

Projekty wnętrz ON-LINE wykonuję następująco:

1. Drogą e-mailową przysyłają Państwo:

– swoje wymagania, sugestie co do kolorystyki, stylu oraz upodobań

– zakres współpracy

– rzut poziomy pomieszczenia/pomieszczeń wraz z wymiarami uwzględniającymi m.in. drzwi i okna. Osoby które nie posiadają gotowego rzutu pomieszczenia/pomieszczeń proszę o przysłanie odręcznie narysowanego rzutu i zaznaczenie na nim wymiarów ścian, drzwi, okien i innych charakterystycznych punktów.

– kilka zdjęć pomieszczenia/pomieszczeń.

2. Na podstawie przysłanych informacji sporządzam ofertę cenową i przesyłam ją do Państwa akceptacji.

3. Po akceptacji cennika wpłacają Państwo ustaloną wcześniej zaliczkę.

4. Po otrzymaniu zaliczki przysyłam Państwu projekt układu funkcjonalnego.

5. Przysyłają Państwo informację, iż zapoznali się z przysłanym materiałem, i akceptują jedną z wersji układu funkcjonalnego. W przypadku gdyby żaden układ funkcjonalny Państwu nie odpowiadał, proszę o przysłanie uwag do przysłanych materiałów, na podstawie których dokonam poprawy.

6. Po zaakceptowaniu przez Państwa układu funkcjonalnego przystępuję do wykonania wizualizacji wnętrz. Po wykonaniu przesyłam ją Państwu do akceptacji. W przypadku gdyby Państwo mieli jakieś uwagi proszę o przysłanie ich w celu dokonania poprawy. W taki sposób konsultuję z Państwem zaproponowane rozwiązania i zmierzam do realizacji odpowiadającego Państwu wariantu aranżacji wnętrz.

7. Po wyborze przez Państwa ostatecznego projektu wpłacają Państwo pozostałą ustaloną kwotę.

8. Po otrzymaniu przelewu opracowuję dokumentację projektową, którą przekazuję Państwu drogą elektroniczną lub tradycyjną pocztą ewentualnie kurierem.

Wszelkie płatności dokonywane są na podstawie rachunku.


 GALERIA

powrót do oferty projekty-ab